English Camp

English camp 15. - 23.7, 2023 - Švagrov
Přihláška ZDE

KOSTEL Jinak pořádá týdenní English sport camp.. English camp je jedna z našich nejoblíbenějších aktivit v roce. Camp je pro studenty mezi 15 a 25 lety. Na English Campu 2023 s námi bude skupina asi 13 Britů ze Severního Irska a pár američanů k tomu!

Ráno začínáme v malých skupinách, kde procvičujeme konverzační angličtinu a sport. Každá skupina je tvořena studenty, kteří jsou v angličtině na stejné úrovni, a jedním nebo dvěma americkými učiteli. Odpoledne jsou plná zábavných aktivit: letních her, točení filmu, hudebního jamu, výšlapů, sportů a uměleckých projektů… Každý si prostě najde to svoje 🙂

Večer máme campový program. Hrajeme bláznivé hry, zpíváme a tančíme, a pak následují zajímavé diskuse o hlubších životních otázkách z pohledu Bible. Večer většinou ukončíme nějakou zážitkovou noční hrou nebo aktivitou.

Atmosféra campu je plná energie, spousty zábavy a skutečné hloubky. Je to skvělé místo pro rozvíjení konverzačních dovedností v angličtině, seznámení se s novými lidmi a objevování nových pravd v životě.

Letošní English sport camp proběhne v termínu 15. – 23. 7. 2023 na Švagrově. Cena 4600 Kč. Uvedenou částku prosím uhraďte pouze na účet – 2802210228/2010. Počet míst je omezen.Součástí English campu bude i nedělní program v Šumperku (22.7.), proběhne grilovačka, výlet atd.

Vzhledem ke kapacitě campu upřednostňujeme studenty z Olomouckého kraje. Pro zájemce mimo Olomoucký kraj prosím informujte vedoucího.


Přihláška slouží jako oficiální přihlášení na camp. Pokud by se cokoliv změnilo, informujte prosím vedoucího campu na e-mail lubos@kosteljinak.cz, 731 897 793

Kontaktní osoba: 
Luboš Heider, lubos@kosteljinak.cz, 731 897 793

Takhle to na campu vypadalo