English Camp

Letošní camp 2020 je zrušen kvůli koronavirové krizi. V současné době plánujeme termín pro rok 2021.

KOSTEL Jinak pořádá týdenní English camp.. English camp je jedna z našich nejoblíbenějších aktivit v roce. Camp je pro studenty mezi 15 a 25 lety. Na e-camp 2020 s námi bude skupina asi 15 Američanů z Minnesoty + možná nějací speciální hosté z jiného koutu USA!!

Ráno začínáme v malých skupinách, kde procvičujeme konverzační angličtinu. Každá skupina je tvořena studenty, kteří jsou v angličtině na stejné úrovni, a jedním nebo dvěma americkými učiteli. Odpoledne jsou plná zábavných aktivit: letních her, točení filmu, hudebního jamu, výšlapů, sportů a uměleckých projektů… Každý si prostě najde to svoje 🙂

Večer máme campový program. Hrajeme bláznivé hry, zpíváme a tančíme, a pak následují zajímavé diskuse o hlubších životních otázkách z pohledu Bible. Večer většinou ukončíme nějakou zážitkovou noční hrou nebo aktivitou.

Atmosféra campu je plná energie, spousty zábavy a skutečné hloubky. Je to skvělé místo pro rozvíjení konverzačních dovedností v angličtině, seznámení se s novými lidmi a objevování nových pravd v životě.

Kontaktní osoba: Luboš Heider, lubos@kosteljinak.cz, 731 897 793

Takhle to na campu vypadalo